Benimle iletişime geçmek için çok kısa iki yolu tercih edebilirsiniz. İlki mail atmak ve bunun için me@ersoysoyer.com adresimi kullanabilirsiniz. Veya www.instagram.com/ersoyer sosyal medya hesabımdan direct mail ile iletişim sağlayabilirsiniz.

Eğer bu seçenekler işe yaramadıysa şehrin kalabalığında ne yazıkki dumanla iletişim çok zor…  Ortalığı yakmayın.  Alternatif olarak; bir drone’unuz var ise ayağına kısa notlarınızı bağlayıp yollayabilirsiniz. Bu da olmuyorsa spiritüel arkadaşların telepati ile bağ kurmasını rica ediyorum, farkındalık seviyemizi ölçmek her daim işe yarayacaktır.

Girişimci arkadaşlar, projeleriniz hakkında sorularınız için dilediğiniz zaman mail atabilirsiniz. Tüm danışmanlığınızı maille üstlenemesem de fikirlerimi esirgemeyeceğimden emin olabilirsiniz. 

Üniversitelerin kulüp yöneticileri;  çeşitli konferans, eğitim, seminer ve derse eşlik konularına ilişkin çalışmalarınızda yanınızda olabilmem sadece zamanımın uymasına bağlı olacaktır. İptidai şartları sağlamanız önceliklidir (* yeterli katılım sayısı)

Kobiler & Kurumsal Şirketler ; Sizlerin gelişimlerine katkıda bulunacak fikirler üretebilir, süreçlerinizi değiştirebiliriz. Yönetici iseniz yeni nesil fikirlerle değişime adapte olmanızı sağlayabilir ve işinizde farklılıkları birlikte açığa çıkartabiliriz. En iyi ihtimalle eğitim başlıklarımıza göz atarsanız şirket içi eğitimlerinizde yer alabilir , değişiminize ivme katabilir, verimliliğinizi arttırabiliriz. Tüm bunları diğer çalışmalarımızın ortaya çıkmasına destek olarak görebilirsiniz. Detaylar için 0212 2342151 no’lu telefondan iletişim kurarak karşılıklı görüşebiliriz.